Produkty > Hydranty wewnętrzne

Powyższe ilustracje mają wyłącznie charakter poglądowy. W celu zapoznania się z całą Naszą ofertą prosimy o kontakt.

Hydranty

Hydrant jest to urządzenie, które umożliwia bezpośredni pobór wody z głównych przewodów sieci wodociągowej, dzięki czemu w odpowiednich warunkach umożliwia bardzo efektywne zwalczanie pożaru. Jego prosta budowa umożliwia bezproblemową i szybką obsługę. Hydrant wewnetrzny składa się ze zwijadła z dostarczoną centralnie wodą, zaworu odcinającego sąsiadującego ze zwijadłem, węża półsztywnego, prądownicy z zaworem zamykającym, i jeśli to konieczne, z prowadnicy węża.

W Naszej ofercie znajdą Państwo szeroki pakiet samych urządzeń jak również części zamiennych. Dysponujemy kompletnymi rozwiązaniami w szerokiej gamie specyfikacji, dobieranej do Państwa preferencji - szafy pod- i nadtynkowe, różne wielkości przekrojów, typy i długości węża

Oferowane hydranty wewnętrzne wykonane są z blachy stalowej. Prawie każdy hydrant dostępny jest w wykonaniu z blachy dodatkowo zabezpieczonej - stosowane są blachy ocynkowane, ze stali nierdzewnej lub kwasoodpornej. Drzwi hydrantu, w zależności od modelu, mogą być pełne lub z oknem, z zamkiem patentowym lub zamkiem euro. Dostępne są wykonania prawe i lewe -dla umiejscowienia zaworu.

Oferujemy również same szafy hydrantowe, bez wyposażenia.