Produkty > Gaśnice

Powyższe ilustracje mają wyłącznie charakter poglądowy. W celu zapoznania się z całą Naszą ofertą prosimy o kontakt.

Podręczny sprzęt gaśniczy

W ofercie naszej Firmy znajdą Państwo szeroki asortyment sprzętu gaśniczego. Posiadamy w sprzedaży wszystkie typy gaśnic umożliwiające ugaszenie prawie każdego rodzaju pożaru (będącego w zarodku). Dysponujemy również ofertą agregatów gaśniczych które znajdują szczególne zastosowanie jako uzupełnienie sprzętu w akcjach ratowniczych straży pożarnych, jako zabezpieczenie magazynów substancji łatwopalnych, stacji paliw oraz innych dużych zakładów przemysłowych

Podręczny sprzęt gaśniczy oferowany przez firmę Annochron jest stosowany (w szerokim rozumieniu) w zabezpieczeniu przeciwpożarowym samochodów, biur, mieszkań, hoteli, gastronomii, zakładów przemysłowch, energetycznych, budynków administracji państwowej, służby zdrowia, oświaty itp.

Produkty dostępne w sprzedaży Annochron umożliwiają (zgodnie z literowym oznaczeniem środków gaśniczych stosowanych w Europie):

  • A - gaszenie pożarów ciał stałych, które paląc się nie tylko powodują płomień ale także ulegają rozżarzeniu np. drewna, papieru, gumy,
  • B - gaszenie pożarów cieczy i ciał stałych, które paląc się ulegają stopieniu np. benzyny, polietylenu, smoły,
  • C - gaszenie pożarów gazów palnych np. metanu, acetylenu, propanu,
  • D - gaszenie pożarów metali palnych np. magnezu, sodu, uranu,
  • F - gaszenie pożarów łatwopalnych środków gotujących (oleje roślinne, tłuszcze zwierzęce).

Nasz personel oferuje Państwu profesjonalną pomoc w doborze sprzętu gaśniczego, jego rozmieszczeniu (w oparciu o aktualne przepisy i normy prawne) i montażu na terenie danego obiektu. Dodatkowo nie są Państwo obarczeni dojazdem do siedziby naszej Firmy! W ramach tworzenia projektu wyposażenia przeciwpożarowego obiektu oraz późniejszego jego wdrążenia dojeżdżamy na koszt Firmy.

Aktualnie prowadzimy kompleksową obsługę wielu firm znajdujących się w centralnej i południowej Polsce.